Filmowanie

Przedstawiamy Państwu przykładowy scenariusz zmontowanego materiału z uroczystości weselnych.

Czołówka:

W skład czołówki mogą wchodzić zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa lub fotografie wykonywane w dniu ślubu. Dobrym pomysłem jest spacer nakręcony przed ślubem, lub w dniu ślubu sesja zdjęciowa w Ogrodzie Botanicznym, na Starym Mieście lub Skansenie.Przedstawienie: Młodej Pary, Świadków, Rodziców, oraz miejsca w którym odbędzie się ślub.

Błogosławieństwo:

Ubieranie przed ślubem, przyjazd pana młodego (ewentualnie wyjście z domu Pana Młodego), błogosławieństwo rodziców, wyjście z domu i odjazd do kościoła, filmowanie
w czasie jazdy.

Ślub kościelny:

W przeważającej mierze, uroczystość jest nagrywana w wersji skróconej. Pokazane jest wejście do kościoła, powitanie przez księdza, w trakcie pierwszego czytania uwiecznieni są wszyscy goście przybyli na uroczystość. Następnie moment przysięgi, wkładania obrączek, komunia, gratulacje od księdza, odejście do bocznego ołtarza i wyjście z kościoła. Czas nagrania uroczystości ślubnej do 15 minut.

Życzenia:

W większości filmów życzenia nagrywane są w skrócie i trwają w zależności od ilości osób do 10 minut dodatkowo mogą być udźwiękowione Waszą ulubioną muzyką.

Uroczystość weselna:

Powitanie, toasty, przed pierwszym tańcem pokazywani są wszyscy przybyli goście, pierwszy taniec,zabawa, toasty. Standardowo nagranie zawiera dwa wywiady z gośćmi na temat, jak podoba im się na weselu, co ewentualnie chcieli by zmienić? Oczepiny, konkursy, tort weselny, zabawa.

Zakończenie:

Kilkuminutowy skrót z całości w formie teledysku, starego kina z podkładem muzycznym, bądź nieme kino w przyśpieszonym tempie o zabarwieniu humorystycznym.

Zapraszamy do zapoznania się z „Oferta Filmowanie”

Aby zobaczyć pełną galerię zdjęć zapraszamy do zakładek
"Galeria Nasze prace".
Przykładowa Galeria
dsc_7327 dsc_7360 dsc_0154 dsc_0274 dsc_4191 dsc_5125 dsc_6021 dsc_0175 img_8454 dsc_5945 dsc_3443 dsc_7644